KONTAKTY

Plastpoint.sk
027 44 Tvrdošín,
Nové Hrádky 396/7
tel: 0902 604 100 - od 6:00 do 22:00
info@plastpoint.sk
Telefonická podpora dostupná aj cez víkendy!
VÝPREDAJ TRVÁ DO 31.01.2021!

TOVAR V AKCII

naša cena 32,90 EUR
skladom

NAJPREDÁVANEJŠÍ


18. 10. 2019

Pomocníci v dielni

Pomocníci v dielni

Žiadna dielňa alebo garáž sa nezaobíde bez malých veľkých ručných pomocníkov, ktoré predstavujú náradie. Sú to predovšetkým skrutkovače, kľúče a pod. V tomto článku sa však bližšie pozrieme na pomocníkov, ktorí vám pomôžu predovšetkým udržať poriadok v garáži, dielni alebo technickej miestnosti. Postarajú sa o organizáciu, ktorú nesmierne oceníte a budete mať všetko pod palcom. Už žiadne nekonečné hľadanie náradia. Sú to organizéry do dielne a kufríky náradia.

 

Organizér do dielne

nebudete mať len tak pohodené alebo položené náradie. Závesný organizér do dielne sa o to postará. Samozrejme hodí sa aj do garáže prípadne do technickej miestnosti. Celé náradie budete mať na očiach a vyhnete sa zdĺhavému hľadaniu a lamentovaniu nad tým, že kde je to náradie. Organizér ako celok sa skladá z plastových stien, ktoré majú rozmery 40 x 40 cm a príslušenstva, ktoré si vyberiete podľa potreby resp. podľa predstáv. Príslušenstvo sa dá jednoducho premiestňovať po stenách a záleží na užívateľovi ako si to tam sám uloží.

                                                              

 

Kufrík náradia

Bez kufríka náradia sa nezaobídete, ak chcete mať svoje náradie pokope. Kufrík je z pevného plastu. Umožňuje prehľadné uloženie náradia. Navyše sa doňho zmestí množstvo náradia, ktoré používate v dielni, domácnosti. Na výber je vo dvoch variantách, či už s plastovou alebo hliníkovou rukoväťou.

Zosilnená hliníková rukoväť je po celej dĺžke kufríka. Umožňuje bezproblémový prenos a zabraňuje skĺznutiu z ruky. Kufrík je navyše uzavretý dvomi klipmi, aby sa zabránilo otvoreniu pri manipulácii alebo počas prípadnej prepravy. Jeho funkčnosť naozaj ocení nie jeden kutil a stane sa z neho nenahraditeľný kamarát.

 

Náš tip

Ak potrebujete len čisto uložiť náradie bez šróbikov, matiek a iných vecí, tak odporúčame nástenný organizér do dielne varianta 8, ktorý je ideálny pre náradie. Náradie hravo uložíte a podľa potreby ho budete mať na očiach. Taktiež si ho môžete premiestňovať podľa potreby.

Samozrejme, ak máte viac náradia, tak nič nepokazíte tým, že si zoberiete organizér náradia varianta č.13, ktorý má o dve steny viac ako varianta 8.

Pokiaľ máte aj množstvo skrutiek, matiek, hmoždiniek, odporúčame ORDERLINE závesný organizér na náradie NTBNP4.