Pomocníci v dielni

Pomocníci v dielni

Žiadna dielňa alebo garáž sa nezaobíde bez malých, či veľkých ručných pomocníkov, ktoré predstavujú náradie. Sú to predovšetkým skrutkovače, kľúče a pod. V tomto článku sa však bližšie pozrieme na pomocníkov, ktorí vám pomôžu predovšetkým udržať poriadok v garáži, dielni alebo technickej miestnosti. Postarajú sa o organizáciu, ktorú nesmierne oceníte a budete mať všetko pod palcom. Už žiadne nekonečné hľadanie náradia. Je to stena na náradie kufríky na náradie.

 

Stena na náradie

Už nebudete mať len tak pohodené alebo položené náradieStena na náradie sa o to postará. Samozrejme hodí sa aj do garáže, dielne prípadne do technickej miestnosti. Celé náradie budete mať na očiach a vyhnete sa zdĺhavému hľadaniu a lamentovaniu nad tým, že kde je to náradie. Organizér ako celok sa skladá zo závesných stien, ktoré majú rozmery cca 40 x 40 cm, 40 x 57 cm, 13 x 40 cmpríslušenstva, ktoré si vyberiete podľa potreby resp. podľa predstáv. Príslušenstvo sa dá jednoducho premiestňovať po stenách a záleží na užívateľovi ako si to tam sám uloží.

Pre príklad vzorové zostavy: 

Stena na náradie menších rozmerov

stena_na_naradie_mala

Stena na náradie stredných rozmerov

stena_na_naradie_stredna

Stena na náradie väčších rozmerov

 stena_na_naradie_velka

Kufrík na náradie

Bez kufríka na náradie sa nezaobídete, ak chcete mať svoje náradie pokope. Kufrík je vyrobený z pevného plastu. Umožňuje prehľadné uloženie náradia. Navyše sa doňho zmestí množstvo náradia, ktoré používate v dielni, domácnosti. Na výber je kvantum kvalitných kufríkov, ktoré záujmu funkcionalitou, pevnosťou a dizajnom.

Taktiež v ponuke aj modulárny kufrík na náradie, prípadne aj kufríky na spotrebný materiál. 

 

Pre príklad vzorové kufríky:

Kufrík na náradie s kovovými zámkami

kufriky_na_naradie_kistenberg

Kufrík na náradie s prepážkami 

kufrik_na_naradie_kistenberg_2

Kufrík na náradie s hliníkovou rukoväťou

kufrik_na_naradie_kistenberg_hlinik

Kufrík na spotrebný materiál 

kufrik_na_spotrebny_material