Úložné boxy - rozdelenie, veľkosti, určenie

Občas majú zákazníci aj otázky ohľadom úložných boxov, preto prinášame krátke zhrnutie dostupných úložných boxov.

 

Úložné boxy sa stávajú neoceniteľným pomocníkom každého kutila, majstra prípadne bežného človeka, ktorý chce mať všetko na poriadku a hlavne prehľad, že kde čo má. Pomôžu pri uložení spotrebného materiálu a pri väčších rozmeroch boxoch dokonca uložíte aj náradie.

ulozne-boxy-2

Malé úložné boxy 

Tento typ úložných boxov je hlavne vhodný na drobný spotrebný materiál ako sú skrutky, matice, podložky, hmoždinky, klince, krytky a podobne. 

Boxy sú vyrobené z pevného plastu. Je možné ich voľne položiť na 1. pracovný stôl alebo 2. umiestniť do regálov, prípadne 3. zavesiť na závesné steny.

Úložné boxy sa dajú aj stavať na seba. Taktiež sú aj spratné a dajú sa dať do seba.

ulozne-boxy

Boxy sú označené kódovými označeniami KTR12, KTR16, KTR20.

Veľkosti: šírka x dĺžka x výška

KTR12 - 8 × 11,5 × 6 cm 

KTR16 - 10 × 15,5 × 7 cm 

KTR20 - 12 × 19,5 × 9 cm

Z vlastnej skúsenosti vieme, že tieto úložné boxy si zákazníci kupujú aj so závesnými stenami, avšak nájdu sa aj jednotlivci v malom množstve, ktorí si ich dajú do regálov. Zákazníci sú bežní ľudia, kutily, rôzni majstri a aj manželky, ktoré chcú potešiť svojho manžela, pretože je to vhodný darček na meniny, narodeniny a prípadne Vianoce. Taktiež sa nájde aj syn, prípadne vnuk, ktorý chce potešiť svojho otca, prípadne starého otca. Veľké boxy 

V ponuke sa nachádzajú aj veľké úložné boxy. Tieto boxy sú vhodné na väčie možnostvo spotrebného materiálu, prípadne veľkých častí. Taktiež je možné použiť aj na náradie. Na závesné steny ich neodporúčame dávať, pretože nie sú na to stavané.

Boxy sú označené kódovými označeniami KTR23, KTR30, KTR40, KTR50.

Veľkosti: šírka x dĺžka x výška

KTR23 - 16 x 23 × 12 cm 

KTR30 - 20 × 29 × 15 cm 

KTR40 -24 × 39 × 18 cm 

KTR50- 30 × 49 × 21 cm

Po tomto type úložných boxov siahajú zvyčajne servisy, ale aj firmy, ktoré sa zaoberajú určitým typom výroby a potrebujú svoj spotrebný materiál, ktorý je určený na výroby niekam uložiť. 

 

Boxy s krytom 

Ako posledné do ponuky e-shopu pribudlI boxy s krytom. Vo svojej podstate ide o presnú kópiu boxov, ktoré sú vyššie spomenuté, avšak majú aj kryt resp. veko. 

Majú kódové označenie KTR16F a KTR20F.

Z vlastnej skúsenosti vieme, že primárne to preferujú zákazníci, ktorí majú dielňu, prípadne výrobu umiestnenú v prašnom prostredí. Kryty sa dajú jednoducho otvoriť a v prípade potreby aj odstrániť. 

Veľkosti: šírka x dĺžka x výška

KTR16F - 10 × 15,5 × 7 cm 

KTR20F - 12 × 19,5 × 9 cm

ulozne-boxy-kryt

 

Farba úložných boxov

Úložné boxy sú dodávané vo dvoch farbách a to červená a čierna.

Z vlastnej skúsenosti vieme, že niekedy farba zohráva rolu a niekedy nie. Niekto chce mať len čisto červenú zostavu, aby mu to udrelo do očí a niekto to práveže nechce a siahne po čiernej neutrálnej farbe. Nájdu sa aj zákazníci, ktorí chcú mix farieb. Niektorí chcú napríklad malé červené boxy a väčšie čierne, pripadne naopak.

ulozne-boxy-farba