Nabíjačka PROFI microprocesor 6/12V PB/GEL/AGM
Kód: 07154Podrobný popis
Automatická nabíjačka akumulátorov riadená mikroprocesorom, napájanie 230V.
Nabíjačka je osadená LCD displejom, ktorý zobrazuje aktuálne napätie akumulátora a zvolené režimy nabíjania. Je možné voliť medzi 6V a 12V akumulátormi (prípadne využiť automatickú detekciu typu akumulátora), ďalej je možné voliť nabíjací prúd (2A,4A alebo 5,5A).
Nabíjačka je vybavená funkciou Re-Fresh pre obnovu (omladenie) akumulátora pomocou impulzov. V tomto režime nabíjačka striedavo nabíja a vybíja akumulátor, čím ho udržuje v optimálnej kondícii.
Po nabití akumulátora sa nabíjačka automaticky prepne do režimu udržiavania v nabitom stave, v ktorom zaisťuje mikroprocesor cielené nabíjanie bez toho, aby došlo k prebitiu alebo poškodeniu akumulátora.
12V akumulátorov plnených elektrolytom (bezúdržbové GEL (gélové), bezúdržbové AGM, EFB akumulátory, MF, VRLA, údržbové PbWet a PbCa). 60 Ah (bežné osobné vozidlá)| technické dáta: | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| pre akumulátory: | 6 / 12 V Ah | |||||||
| pre typy akumulátorov: | GEL, AGM, EFB akumulátory, MF, VRLA, PbWet, PbCa | |||||||
| menovitý vstup: | 230 V ~ 50 Hz / 8 výstup: | režim 6V: 7,2 V = 2; 4; 5,5 A (ef.) | ||||||
| režim 12V: 14,5 V = 2; 4; 5,5 A (ef.) | ||||||||
| krytie: | IP 20 | |||||||
| účinnosť: | 85% | |||||||
tr>>td
Dodatočné parametre
DiskusiaBuďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
| ||||||||
